Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 72 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka on kuin tehty kesäreissuille? Challenger V217 Road Edition VIP 640 VAN on juuri se, mitä tarvitset! Tämä vähän ajettu harmaa kaunotar tarjoaa mukavat erillisvuoteet, jotka voi yhdistää, ja tilavan sivukeittiön, jossa on kaksipolttimoinen kaasuliesi. Webasto-ilmakiertolämmitys pitää sinut lämpimänä viileinäkin iltoina. Ohjaamoilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi. Multimediasoitin ja Bluetooth handsfree takaavat, että musiikki ja yhteydet pelaavat. Jos tämä Challenger V217 Road Edition VIP 640 VAN voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | XTB-144 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 26000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | V217 Road Edition VIP 640 VAN |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- UUDENKARHEA RETKEILYAUTO ERILLISVUOTEILLA!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Aj. 26 tkm
- Huoltokirja (viimeisin huolto12/24 24708km)
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Makuupaikat kahdelle - kolmelle
- Erillisvuoteet takana pitkittäin, mitkä yhdistettävissä
- Webasto ilmakiertolämmitys dieselillä
- Truma lämminvesivaraaja kaasulla
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi kahdella polttimolla
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC ja suihkutila
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Radion säätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth handsfree
- Ohjaamon kasettiverhot
- Ohjaamon pilot- penkit kääntölevyillä
- Ajonvakaudenhallinta ESP
- Ajotietokone
- Turvatyynyt
- ABS-jarrut
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Aurinkopaneeli
- TV- antenni- ja teline
- Hyttysverkko sivuliukuovessa
- Vetokoukku - jarrullinen vetomassa on 2500 kg
- Sähkörappu
- Sumuvalot
- Moottorilämmitin
- Sisälokasuojat edessä ja takana
- Kesärenkaat 16" aluvanteilla
- Kitkarenkaat 16" aluvanteilla
- Metalliharmaa ulkoväri
- Pituus: 636 cm + pyöräteline
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: 265 cm + TV- antenni
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3000 kg
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2024)
- Keskuslämmitys
- Erillisvuoteet
- Webasto
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.11.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.11.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2179 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 262 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2999 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy